Këshilla dhe udhëzime nga Wolt

Zbulo Wolt me udhëzime të thjeshta

Wolt e heq stresin e gatimit dhe të blerjes dhe jua bën jetën më të lehtë. Zbulo informacione të dobishme për të përfituar sa më shumë me Wolt.

  • Kodet dhe ofertat e disponueshme Wolt

    Gjej kupona Wolt, kode zbritjeje, ofertat më të mira dhe restorantet pa tarifa dërgese.

Nga shkarkimi i aplikacionit, regjistrimi i profilit, vendosja e adresës si dhe porosia jote e parë e shumë më shumë. Ne do të jemi aty për ty në çdo hap!

Ti pothuajse mund ta shijosh

Ti porosit, Wolt e sjell!